Isten áldásával elindult a Hajdúdorogi Főegyházmegye gödi gyűjtőpontjáról az első adományokkal megrakott teherautó, és érkezett meg a Kárpátaljai Szent Pateleimon Karitász elosztó központjába.
Hálásak vagyunk Juhász Attilának és családjának, hogy mindenben támogatják görögkatolikus közösségünk karitatív munkáját, Simon Tamásnak, a külhoni magyarokkal való folyamatos, éveken átívelő kapcsolattartásért, segítségnyújtásért, a Piramis Építőház munkatársainak a fáradozásaiért. Az Isten áldja meg őket!
Az adományok fogadása és kiszállítása folyamatos! Kérek mindenkit, hogy tartós élelmiszer és higiénés adományaikat erre a gyűjtőpontra vigyék és jelezzék, hogy azt a kárpátaljai görögkatolikus karitásznak küldjék ki.
A Budapesti Helynökség parókiái is, az Attiláék által felajánlott fűtött raktárba gyűjtik az adományokat. Göd, Pesti út 132. Behajtás a Duna utca felől.
Nyitva
Hétfő-Péntek: 07:00-16:30
Szombat: 07:00-12.00
Vasárnap: ZÁRVA
Isten áldjon mindenkit!
Miklós atya









